18. 12. 15:00
Do 18. 12. 16:00
Sokolovna Boskovice

Koncert pro seniory

18. 12. 17:00
Do 18. 12. 18:15
Hlavní budova - 1 - hlavní sál

Vánoční žákovský koncert

služba: Jindra, Kocůrková
19. 12. 16:00
Do 19. 12. 17:30
Lysice - ZŠ - č. 1 Lysice

Vánoční koncert

21. 12. 17:00
Do 21. 12. 18:30
Hlavní budova - 1 - hlavní sál

Vánoční koncert žáků V. Filipi, H. Kocůrkové a J. Sekaniny

22. 12.
Do 02. 01.

Vánoční prázdniny

24. 12.

Štědrý den

25. 12.

1. svátek vánoční

26. 12.

2. svátek vánoční

01. 01.

Nový rok/Den obnovy samostatného českého státu

14. 01. 17:00
Do 14. 01. 18:00
Hlavní budova - 1 - hlavní sál

Třídní besídka žáků p. uč. Petra Vymazala

16. 01. 16:30
Do 16. 01. 19:30
Sokolovna Boskovice

TO - Prostorová zkouška a zkouška se Symfonickým orchestrem města Boskovice

Taneční obor ZUŠ Boskovice + ZUŠ Blansko
22. 01. 17:30
Do 22. 01. 18:30
Hlavní budova - 1 - hlavní sál

Třídní koncert žáků Jiřího Slavíčka

23. 01. 16:30
Do 23. 01. 19:30
Zámecký skleník

TO - Prostorová zkouška a zkouška se Symfonickým orchestrem města Boskovice

Taneční obor ZUŠ Boskovice + ZUŠ Blansko - zkouška přesunuta do Zámeckého skleníku
24. 01. 17:00
Do 24. 01. 18:15
Hlavní budova - 1 - hlavní sál

Žákovský koncert

služba: Konečný, Korčák
30. 01. 18:00
Do 30. 01. 19:30
Sokolovna Boskovice

TO - Prostorová zkouška a zkouška se Symfonickým orchestrem města Boskovice

Taneční obor ZUŠ Boskovice + ZUŠ Blansko
31. 01. 17:00
Do 31. 01. 19:00
Hlavní budova - 1 - hlavní sál

Třídní besídka žáků p.uč. Jany Vybíhalové a p.uč. Michyaely Pál (akordeony)

01. 02.

Jednodenní pololetní prázdniny

04. 02. 18:00
Do 04. 02. 19:30
Sokolovna Boskovice

TO - Generální zkouška se Symfonickým orcherstrem města Boskovice

Taneční obor ZUŠ Boskovice + ZUŠ Blansko
05. 02. 18:00
Do 05. 02. 20:00
Sokolovna Boskovice

Koncert Symfonického orchestru města Boskovice

11. 02.
Do 17. 02.

Jarní prázdniny

26. 02. 17:00
Do 26. 02. 18:15
Hlavní budova - 1 - hlavní sál

Žákovský koncert

služba: Koryčánková, Různar
28. 02. 10:00
Do 28. 02. 19:00
Hlavní budova - 1 - hlavní sál

Okresní kolo soutěže Komorní hra s převahou dechových nástrojů

19. 03. 10:00
Do 19. 03. 19:00
Hlavní budova - 1 - hlavní sál

Krajské kolo soutěže MŠMT Komorní hra s převahou dechových nástrojů - skupin a,b,c,d.

21. 03. 17:00
Do 21. 03. 18:15
Hlavní budova - 1 - hlavní sál

Žákovský koncert

služba: Ságnerová, Sekanina
16. 04. 17:00
Do 16. 04. 18:15
Hlavní budova - 1 - hlavní sál

Žákovský koncert

služba: Fojtová, Francová
18. 04.
Do 22. 04.

Velikonoční prázdniny

19. 04.

Velký pátek

22. 04.

Velikonoční pondělí

01. 05.

Svátek práce

08. 05.

Den vítězství

23. 05. 17:00
Do 23. 05. 18:15
Hlavní budova - 1 - hlavní sál

Žákovský koncert

služba: Vybíhalová, Zachovalová
27. 05. 17:30
Do 27. 05. 19:00
Skleník Boskovice

Závěrečné vystoupení LDO

28. 05. 13:30
Do 28. 05. 19:00
Sokolovna Boskovice

Prostorová zkouška na Závěrečný koncert tanečního oboru

29. 05. 18:00
Do 29. 05. 19:30
Sokolovna Boskovice

Závěrečný a absolventský koncert tanečního oboru

31. 05. 15:00
Do 01. 06. 17:00
Před budovou školy

ZUŠ OPEN

služba: Hlaváček, Palas, Různar, Slavíček, Vymazal,
21. 06. 10:00
Do 21. 06. 10:30
Před budovou školy

Den Hudby

služba: Různar, Jindra, Palas, Vymazal, Slavíček
21. 06. 15:00
Do 21. 06. 15:30
Před budovou školy

Den Hudby

služba: Různar, Jindra,Palas, Vymazal, Slavíček
29. 06.
Do 01. 09.

Hlavní prázdniny

05. 07.

Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje

06. 07.

Den upálení mistra Jana Husa