21. 05. 13:30
Do 21. 05. 16:20

Den otevřených dveří

kancelář zástupce ředitelky, 2. patro
Návštěvníky po třídách provede zástupce ředitelky Jiří Gužík ve třech vstupech: 13:30, 14:30, 15:30. Sraz zájemců o prohlídku bude u kanceláře školy (2. patro, ZUŠ Boskovice, náměstí 9. května 7) v daný čas.
21. 05. 17:30
Do 21. 05. 19:00

Absolventský koncert

Hlavní budova - 1 - hlavní sál
služba M. Pál, V. Filipi
22. 05. 16:30
Do 22. 05. 17:30

Koncert na Zámku v Lysicích

Lysice - ZŠ - č. 1 Lysice
23. 05. 17:00
Do 23. 05. 18:15

Žákovský koncert

Hlavní budova - 1 - hlavní sál
služba: Vybíhalová, Zachovalová
24. 05. 16:00
Do 24. 05. 17:30

Koncert žáků V. Filipi, H. Kocůrkové a J. Sekaniny

Hlavní budova - 1 - hlavní sál
27. 05. 17:30
Do 27. 05. 19:00

Závěrečné vystoupení LDO

Skleník Boskovice
28. 05. 13:00
Do 28. 05. 18:00

Prostorová zkouška na Závěrečný koncert tanečního oboru

Sokolovna Boskovice
28. 05. 17:00
Do 28. 05. 19:00

Soutěž "MISS VÝTVARNÝ MODEL"

ZUŠ Pohořelice
29. 05. 18:00
Do 29. 05. 19:45

Závěrečný a absolventský koncert tanečního oboru

Sokolovna Boskovice
30. 05. 13:30
Do 30. 05. 16:20

Den otevřených dveří

kancelář zástupce ředitelky, 2. patro
Návštěvníky po třídách provede zástupce ředitelky Jiří Gužík ve třech vstupech: 13:30, 14:30, 15:30. Sraz zájemců o prohlídku bude u kanceláře školy (2. patro, ZUŠ Boskovice, náměstí 9. května 7) v daný čas.
30. 05. 17:30
Do 30. 05. 19:00

třídní koncert Francová,Zachovalová

Hlavní budova - 1 - hlavní sál
31. 05. 10:00
Do 31. 05. 11:00

ZUŠ OPEN

Před budovou školy
služba: Hlaváček, Palas, Různar, Slavíček, Vymazal,
31. 05. 14:00
Do 31. 05. 15:30

ZUŠ OPEN

Před budovou školy
služba: Hlaváček, Palas, Různar, Slavíček, Vymazal,
03. 06. 17:00
Do 03. 06. 18:00

Třídní besídka žáků p. uč. Petra Vymazala

Hlavní budova - 1 - hlavní sál
04. 06. 17:00
Do 04. 06. 18:30

Třídní besídka I.Ságnerové

Hlavní budova - 1 - hlavní sál
06. 06. 16:00
Do 06. 06. 17:00

Závěrečná vernisáž Výtvarného oboru

Muzeum regionu Boskovicka
09. 06. 16:00
Do 09. 06. 16:20

Zahradní slavnost Betany Boskovice

Oblastní charita Betany, Dukelská 68/12a, 680 01 Boskovice
10. 06. 18:00
Do 10. 06. 19:00

Třídní besídka žáků akordeonovych tříd J. Vybihalové a M. Pál

Hlavní budova - 1 - hlavní sál
11. 06. 17:30
Do 11. 06. 19:00

Absolventský koncert

Hlavní budova - 1 - hlavní sál
15. 06. 10:00
Do 15. 06. 19:00

Den otevřených dveří v Minervě Boskovice

Minerva Boskovice
15. 06. 13:00
Do 15. 06. 14:30

Mozartovy děti

Brno, náměstí Svobody
17. 06. 14:00
Do 21. 06. 19:00

Zápis nových žáků do ZUŠ

na základě elektronické přihlášky budou rodiče o přesném čase informování mailem
19. 06. 16:00
Do 19. 06. 17:30

Závěrečná besídka žákú ze třídy M. Konečného a M. Tomáškové

Hlavní budova - 1 - hlavní sál
19. 06. 18:00
Do 19. 06. 19:30

Slavnostní absolventský koncert

Zámecký skleník
Služba : Palas, Korčák, Vymazal, Gužík, Sekanina
21. 06. 10:00
Do 21. 06. 10:45

Den Hudby

Před budovou školy
služba: Různar, Jindra, Palas, Vymazal, Slavíček
21. 06. 14:00
Do 21. 06. 14:45

Den Hudby

Před budovou školy
služba: Různar, Jindra,Palas, Vymazal, Slavíček
23. 06. 15:00
Do 23. 06. 17:00

Promenádní koncert

Zámecký skleník
25. 06. 18:00
Do 25. 06. 19:30

Třídní besídka žáků p.uč. L.Koryčánkové

Hlavní budova - 1 - hlavní sál
28. 06. 13:00
Do 28. 06. 19:00

ITAB - TICHO NECHCEM VOL. 3

Letní kino Boskovice, Zámecký skleník
V areálu letního kina od 13:00 do 14:00 vystoupí následující kapely složené ze žáků ZUŠ Boskovice: Small Brass (pod vedením Josefa Sekaniny) Dechový orchestr (pod vedením Zdeňka Jindry) Orchestr školy (pod vedením Jiřího Gužíka) U Zámeckého skleníku od 17:00 vystoupí kapela Rock Space (pod vedením Jaroslava Různara)
29. 06.
Do 01. 09.

Hlavní prázdniny

05. 07.

Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje

06. 07.

Den upálení mistra Jana Husa