Gratulace našim žákům a poděkování pedagogům.

Gratulace našim žákům a poděkování pedagogům.
11. 04. 2017

Žáci naší školy se letos v soutěžích opět neztratili.

Soutěžilo se ve hře na klavír, tam v Okresním kole získali Tereza Francová, Amálie Fojtová a Veronika Bártová 3. místo, Adéla Klementová, Miriam Bartošová, Alena Stejskalová 2. místo a 1. místo s postupem do Krajského kola získali Tomáš Klíma a Lydie Kotrlová. Za vzornou přípravu děkuji jejich učitelům: L. Golubkové, S. Golubkovi, G. Francové, V. Filipi.

Soutěžilo se ve hře na smyčcové nástroje, tam v Okresním kole ve hře na housle získali Veronika Lukášová, Karolína Růžičková, Stella Kopalová, Matěj Mihálek, Štěpánka Fialová, Valentina Stránská, Rozálie Vašíčková 3. místo, Johana Urbanová, Ester Pohlová, Valerie Čechová, Lajla Kubenová 2. místo a Markéta Kotolánová a Anna Oujeská 1. místo s postupem do Krajského kola. Ve hře na violoncello získali žáci 2. místa Anna Kotoučková, Valentina Stránská, Michaela Ryzí a Julie Nejezchlebová, a ve hře na kontrabas první místo Libor Dvořáček a 1. místo s postupem do Krajského kola David Liber. Za vzornou přípravu děkuji jejich učitelům M. Andrášiové, H. Kocůrkové, R. Korčákovi, G. Zachovalové, S. Matuškové, P. Vymazalovi.

Soutěžilo se i ve hře na kytaru, tam v Okresním kole získali: Klára Zábojová, Jakub Šrámek, Gabriela Tenorová 3. místo, Nela Burianová, Lukáš Pavlů, Emma Ryšávková, Jan Sedláček 2. místo a 1. místo s postupem do Krajského kola Samuel Bartoš. Za vzornou přípravu děkuji jejich učitelům: E. Libichové, F. Lukáškovi.